2013. november 26.
Idegen nyelvi versenyek 2013/2014
Egyéni versenyek:
Német nyelvből
7. évfolyam:
1. hely: Schubert Márton 7.c
Tanár: Gut Eszter
2. hely: Szabados Virág 7.b
Tanár: Gut Eszter
3. hely: Bognár Borbála 7.b
Tanár: Gut Eszter
Szummativ mérés szóbeli vizsga alól felmentést kapott mindhárom tanuló
Angol nyelvből
5. évfolyam:
1. hely: Fejes Dániel 5.a
Tanár: Domoszlai Hédi
2. hely: Keszte Panna 5.c
Tanár: Várhalmi Márta
3. hely: Pap Dániel 5.b
Tanár: Várhalmi Márta
6. évfolyam:
1. hely: Sárkány Dénes 6.c
Tanár: Domoszlai Hédi
2. hely: Fekete Dorottya 6.a
Tanár: Boér Boglárka
3. hely: Koltai Liza
Tanár: Domoszlai Hédi
7. évfolyam:
1. hely: Balogh Eszter és Kele Nóra 7.b
Tanár:Boér Boglárka és Szentiványi - Szeles Beáta
2. hely: Tóth Zsófia 7.a
Tanár: Boér Boglárka
3. hely: Bekó Bodza 7.a
Tanár: Boér Boglárka
Szummativ mérés szóbeli vizsga alól felmentést kapott mind a négy tanuló
Csapatversenyek:
Angol nyelvből
5. évfolyam:
1. hely: „Agyas Hármas”: Gulácsi Dorka, Szalay Petra, Köteles Krisztián - 5. a
Tanár: Szentiványi-Szeles Beáta
2. hely: „Tekergők”: Kasza Sára, Martinák Emese, Varga Fanni - 5. a
Tanár: Domoszlai Hédi
3. hely: „Clever Girls”: Keszte Panna, Holányi Emília, Révész Gabriella - 5. c
Tanár: Várhalmi Márta
6. évfolyam:
1. hely: „Golden Brain : Tatai Tamás, Búza Ádám, Ipacs Donát - 6.b
Tanár: Szentiványi-Szeles Beáta
2. hely: „Clever Girls” : Cseke Kamilla, Bagaméri Zsófia - 6.b
Tanár: Szentiványi-Szeles Beáta
3. hely: „Colourful Girls”: Benkő Alexandra, Csontos Boglárka, Fekete Dorottya- 6.a
Tanár: Boér Boglárka
7. évfolyam:
1. hely: „Smiley Palacsinták” : Rubik Emese, Verbák Zsófia, Tóth Zsófia - 7.a
Tanár: Boér Boglárka
2. hely. „Purple Shadow”: Kele Nóra, Füzéry Blanka, Szigeti Panka - 7.b
///Tanár: Szentiványi-Szeles Beáta
3. hely: „American Idiot”: Csóri Olivér, Tasnádi Bence, Tasnádi Zsófia – 7.b
Tanár: Szentiványi-Szeles Beáta
8. évfolyam:
1. hely: „Red Carpet”: Tóth Bernadett, Cseke Lilla, Zsenits Enikő - 8.b
Tanár: Várhalmi Márta
2. hely: „Unipotato”: Varga Richárd, Legény Péter, Simon Bence - 8.a
Tanár: Várhalmi Márta
3. hely: „Zombies”: Balczer Veronika, Varga Boglárka, Véber Bianka- 8.b
Tanár: Várhalmi Márta
3. hely: „Totally Spies”: Nagy Brigitta, Orbán Zsanett, György Anna- 8.a
Tanár: Várhalmi Márta
3. hely: „Yolo”: Likor Levente, Vasvári Áron - 8.b
Német nyelvből
5. évfolyam:
1. hely: Ajanidisz Teodóra, Akucs Bernadett, Erdős Vanessza 5.c
2. hely: Kis-Tót Bálint, Karlik Roland, Kazup Kristóf 5.b
3. hely: Nerada Márk, Ács Olivér 5.b
Tanár: Kisné Zámbó Éva
5. évfolyam:
1. hely: Milavecz Kevin 6.a, Kovács Nóra, Horváth Leila 6.c
2. hely: Szabó Gergő, Szabó Klaudia, Szőke András 6.c
3. hely: Lisztes Lili, 6.c, Bajza Máté, Szántai Zoltán 6.a
Tanár: Kisné Zámbó Éva
7. évfolyam:
1. hely: Schubert Márton(7.c), Hatalyák Máté, Rassay Máté (7.b)
2. hely: Etzl Regina, Herczku Bianka, Szabados Virág (7.b)
3. hely: Drapkó Noémi, Fodor Réka (8.c)
4. hely: Bognár Borbála((7.b), Nagy Nadin, Tóth Fruzsina (7.c)
Tanár: Gut Eszter