Munkaközösség - vezető:

    Friczné Rausch Katalin

        Osztálya: 12.A

        Tanított tantárgyak: Német nyelv, Történelem

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő  9:00 - 9:45

 

 

A munkaközösség tagjai:

    Antos Gábor

        Osztálya: 10.B

        Tanított tantárgyak: Történelem, Földrajz

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 9:00 - 9:45

 

 

    Aranyosi Lóránt

        Osztálya: 6.A

        Tanított tantárgyak: Ének - zene, Tánc és dráma

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 9:00 - 9:45

 

 

 

    Boér Boglárka

        Osztálya: 8.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv, Német nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő  9:00 - 9:45

 

 

 

    Deák Krisztina

        Osztálya: 5.C

        Tanított tantárgyak: Történelem, Magyar nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 10:00 - 10:40

 

 

 

    Dora István

        Osztálya: 9.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd  8:00 - 8:45

 

 

 

    Erdei Norbert

        Osztálya: 5.B

        Tanított tantárgyak: Testnevelés

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő  9:00 -  9:45

 

 

 

    Farkasné Balogh Éva

        Osztálya: 5.A

        Tanított tantárgyak: Matematika, Kémia

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 10:00 - 10:40

 

 

 

    Ghiráné Jónás Erzsébet

        Osztálya: 7.B

        Tanított tantárgyak: Testnevelés

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő  10:00- 10:40

 

 

 

    Gombos Tünde

        Osztálya: 10.A

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 11:45

 

 

 

    Gulyás Katalin

        Osztálya: 6.C

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda  9:00 - 9:45

 

 

    Gut Eszter

        Osztálya: 7.C

        Tanított tantárgyak: Német nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  péntek 11:55 - 12:40

 

 

 

    Gut Mihály

        Osztálya: 6.B

        Tanított tantárgyak: Technika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 11:00 - 11:45

 

 

 

    Ollé Tamás

        Osztálya: 11.B

        Tanított tantárgyak: Informatika, Matematika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:55 - 12:40

 

 

 

    Péliné Szincsok Zsuzsanna

        Osztálya: 6.D

        Tanított tantárgyak: Rajz Média, Erkölcstan

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 12:50 - 13:35

 

 

 

    Piczil Enikő

        Osztálya: 11.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 11:00 - 11:45

 

 

 

    Sárkány Anna

        Osztálya: 12.B

        Taníott Tantárgyak: Természetismeret, Biológia, Testnevelés, Egészségtan

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 9:00 - 9:45


 

 

    Schmerczné Kormos Nóra

        Osztálya: 9.B

        Tanított tantárgyak: Matematika, Fizika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 13:00 - 13:45

 

 

    Szegedi - Vargháné Bednay Györgyi

        Osztálya: 8.C

        Tanított tantárgyak: Matematika, Fizika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 9:00 - 9:45

 

 

 

    Várhalmi Márta

        Osztálya: 8.B

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 9:00 - 9:45

 

 

 

    Virga Mariann

        Osztálya: 7.A

        Tanított tantárgyak: Matematika, Informatika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 9:00 - 9:45