Alkossunk együtt:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Lozsekné Tuza Márta

                Időpont: szerda 7-8. óra
 

            6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Lozsekné Tuza Márta

                Időpont: szerda 5. 6. óra

                Helyszín: Rajz terem

 

 

        Angol nyelvi fejlesztő:

            7. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Szentiványi Szeles Beáta

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: Angol terem

 

 

        Barkács szakkör:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Gut Mihály

                Időpont: hétfő  6. és 7. óra

                Helyszín: technika terem

 

 

        Énekkar:

            5-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Aranyosi Lóránt

                Időpont: hétfő 7. és 8. óra

                Időpont:  kedd 7. és 8. óra

                Helyszín: I. em. 12.

 

 

         Iskola rádió:

            9 - 12. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Antos Gábor

                Időpont: csütörtök 7. óra

                Helyszín: Stúdió

 

 

        Játsszuk el:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Laczkó Andrea

                Időpont: hétfő 6. óra

                Helyszín: I. em. 12.

 

            6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Laczkó Andrea

                Időpont: kedd 6. óra

                Helyszín: I. em. 12.

 

        Kisérettségi előkészítő:

            11. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Takács Judit

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: II. em. 19.

 

 

 

        Könyvmoly:

            5-10. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Örményiné Farkas Andrea

                Időpont: hétfő 7. és 8. óra

                Helyszín: Könyvtár

 

 

 

        Matematika tehetséggondozás:

            5-6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Csernyánszkyné Nagy Tünde

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: I. em. 17.

 

 

        Szövegértés, szövegalkotás:

            7-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Deák Krisztina

                Időpont: hétfő 6. óra

                Helyszín: I. em. 10.

 

 

 

        Természet ABC:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Nargang Lajos

                Időpont: szerda 6. óra

                Helyszín: Fsz. 4.

 

 

 

        Tanulásmódszertan:

            5-6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Gulyás Katalin

                Időpont: szerda 6. óra

                Helyszín: Fsz. 7