Magyar irodalom felzárkóztató:

            8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Baranyák Csaba

                Időpont: kedd 4. óra

                Helyszín: I. em. 13.

 

            8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Kallai Klára

                Időpont: csütörök 0. óra

                Helyszín: fszt. 2.

 

 

        Magyar irodalom tehetséggondozás:

            8-9. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Baranyák Csaba

                Időpont: szerda 7. óra és 8. óra

                Helyszín: II. em. 28.

 

 

        Matematika felzárkóztató:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Milán Szabolcs

                Időpont:

                Helyszín: 

 

            7-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Virga Mariann

                Időpont: hétfő 7. óra

                Helyszín: Fszt. 6.

 

 

 

 

        Matematika tehetséggondozás:

            5. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Farkasné Balogh Éva

                Időpont: szerda 6. óra

                Helyszín: I. em. 9.

 

 

        Német tehetséggondozás:

            10. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Friczné Rausch Katalin

                Időpont: kedd 8. óra

                Helyszín: Kisnémet

 

            7. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Gut Eszter

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: I. em. 15

 

 

        Angol nyelvi tehetséggondozó:

            10. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Kerekesné Pálmai Ágota

                Időpont: kedd 8. óra

                Helyszín: II. em. 27.

 

 

        Természetismeret szakkör:

            6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Simonné Svéda Enikő

                Időpont: hétfő 6. óra

                Helyszín: I. em. 17.

 

            6. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Maierné Debreczeni Kinga

                Időpont: hétfő  6. óra

                Helyszín: Fszt. 4.

 

            7-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Maierné Debreczeni Kinga

                Időpont: kedd és péntek 6. óra

                Helyszín: Fszt. 4.

 

 

        Biológia szakkör:

            7-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Maierné Debreczeni Kinga

                Időpont: hétfő  és péntek 6. óra

                Helyszín: Fszt. 4.

 

 

        Kémia szakkör:

            7-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Simonné Svéda Enikő

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: Kémia előadó

 

 

        Informatika szakkör:

            6-7. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Virga Mariann

                Időpont: kedd 7. óra

                Helyszín: II. em. 23.

 

 

        Énekkar:

            5-8. évfolyam:

                Foglalkozást tartja: Aranyosi Lóránt

                Időpont: szerda 14 - 15:30

                Helyszín: I. em. 12.