A 8. évfolyamon tanító osztályfőnökök neve és tanulók névsorai osztályképpel
Igazgató: Hirmann László
Igazgatóhelyettesek:Bleicherné Ghira Rita
Gál Csilla
Veszprémi Ildikó
Tanáraink:
Antos Gábor Katona András
Aranyosi Lóránt Lakosa Gyula
Boér Boglárka Nargang Lajos
Csatlósné Miklós Anna Péliné Szincsok Zsuzsanna
Csernyánszkyné Nagy Tünde Sárkány Anna
Deák Krisztina Szegedi - Vargháné Bednay Györgyi
Friczné Rausch Katalin Szentiványi - Szeles Beáta
Gombos Tünde Várhalmi Márta
Gut Eszter Virga Mariann
Gut Mihály
Az évfolyam tanulói:
8. A osztály
Osztályfőnök: Boér Boglárka
1. Ajanidisz András Artúr
2. Antal Dániel Gábor
3. Babcsány Dániel
4. Balogh Eszter
5. Boronkai Anna
6. Csőke Péter Bendegúz
7. Finna Miseel Laura
8. Hanák Roland Tibor
9. Hladony Károly Máté
10. Jóvér Dóra Orsolya
11. Kendi Bernadett
12. Lehelvári Laura
13. Mész Bence
14. Molnár Enikő Emese
15. Németh Kristóf Bálint
16. Pázmán Bertalan
17. Rácz András
18. Rátkai Axel
19. Rubik Emese
20. Simon Ádám
21. Szabó Eszter Bernadett
22. Szász Bálint
23. Tóth Zsófia Antónia
24. Törőcsik Máté Fülöp
25. Varjú Dominika
26. Verbák Zsófia
8.B osztály:
Osztályfőnök: Nargang Lajos
1. Bakó Dávid
2. Balogh Ricardo
3. Bassola Berta Rozina
4. Berényi Sándor Koppány
5. Biró Bonita
6. Bognár Borbála
7. Csóka Ádám
8. Csóri Olivér
9. Csuka Gergely Márk
10. Etzl Regina
11. Fűzéry Blanka Veronika
12. Hajdú Daniella Dorottya
13. Hatalyák Máté
14. Herczku Bianka Bettina
15. Horváth Alexa Andrea
16. Huzina Hunor András
17. Kele Nóra Alexandra
18. Kenyeres Dóra
19. Mórocz Gergő András
20. Pál Szabina
21. Rassay Máté
22. Szabados Virág Rebeka
23. Szabó Dávid
24. Szigeti Panka Boglárka
25. Tamás Levente László
26. Tasnádi Bence
27. Tasnádi Zsófia
28. Zsebeházi Máté
8. C osztály:
Osztályfőnök: Sárkány Anna
1. Ács Attila
2. Barta Dániel Péter
3. Berta Richárd
4. Chrenkó Liliána Bianka
5. Csóka László
6. Erdei Adrienn Bettina
7. Farkas Gergely
8. Feldmann Zsuzsanna Katalin
9. Gersei Tünde
10. Hódi Nikolett
11. Jakab Ráhel
12. Józsa Kitti
13. Nagy Gergely Sándor
14. Nagy Nadin
15. Nikodém Patrik
16. Nikolova Natália Elizabeth
17. Révész Dániel
18. Sáry Botond Károly
19. Schubert Márton
20. Szabó Erik
21. Szántai László
22. Toldi Balázs Ádám
23. Tóth Fruzsina Rózsa
24. Tóth Vanessza Fanni
25. Tóth Zoltán Ferenc
26. Tuskán Bence
27. Tüske Annamária
28. Tüske Fruzsina