Német nyelv:
Egyéni versenyek:
7. évfolyam:
1. helyezett: Somogyi Lili 7.a (felmentve a szummativ vizsga szóbeli alól )
2. helyezett: Lukácsovics Eszter Anna 7.c (felmentve a szummativ vizsga szóbeli alól)
3. helyezett: Elek Nikolett 8.c
Beck Barbara 6. b osztályos tanuló szóbeli teljesítményéért különdíjban részesült.
Csapatversenyek:
5-6. évfolyamok:
1. hely: Beck Barbara, Csaba Lili, Nerada Balázs (6.b)
2. hely: Szántó Zalán, Tóth Dóra, Czakó Alina (6.b)
3. hely: Sándor Petra (5.a), Sebők Zsófia, Tószegi Alexandra (5.c)
7-8. évfolyamok:
1. hely: Lukácsovics Eszter Anna 7.c, Molnár Flóra Fruzsina 7.a, Somogyi Lili 7.a
2. hely: Akucs Bernadett, Erdős Vanessza , Gulyás Napsugár 8.c
3. hely: Ács Olivér 8.b, Karlik Roland 8.b, Nerada Márk 8.c
4. hely: Kazup Kristóf 8.b, Márkus Ádám 8.c, Mező Ádám 8.c
Angol nyelv:
Egyéni versenyek:
5. évfolyam:
1. helyezett: Horváth- Tőkés Konrád 5.a
2. helyezett: Pál Viktória 5.b
3. helyezett: Herczeg Kata 5.b
6. évfolyam:
1. helyezett: Domoszlai András 6.c
2. helyezett: Keszte Sára 6.c
3. helyezett: Illyés Levente 6.b
7. évfolyam:
1. helyezett: Sturovics Viktória 7.c
2. helyezett: Kádár Orsolya 7.b.
3. helyezett: Csonka Izabella 7.a.
A Szummativ mérés szóbeli vizsga alól felmentést kapott mindhárom tanuló!!
Csapatversenyek:
5. évfolyam:
1. hely: „English Kings”: Hosszú Vivien, Horváth-Tőkés Konrád, Vranek Máté - 5. a
2. hely: „Rainbow Unicorns”: Nagy Réka, Bálint Laura, Németh György - 5. c
3. hely: „Road to the Cup”: Vass Viktória, Herman Alexander, Szamkó Máté - 5. a
6. évfolyam:
1. hely: „OWLS”: Keszte Sára, Cseh Lilla, Szüllő Dorina - 6.c
2. hely: „The Force Awakens 2”: Bukovenszki Ábel, Domoszlai András, Gutter- Bacsi Zsombor - 6.c
3. hely: „Funny Girls” Bálint Jenni, Tomeg Zsófia, Vályi- Nagy Dóra – 6.b
7. évfolyam:
1. hely: „No Names Alpha”: Kondor Balázs, Vincellér Marcell, Jeviczky Botond – 7.c
2. hely: „Kecskezabáló molylepkék ” : Polcz Evelin, Karácsonyi Abigél, Karvai Dorina – 7.b
3. hely: „Hungarian Chickens” : Steierlein Balázs, Regős Fanni, Salvador Neto Perla – 7.c
8. évfolyam:
1. hely: „But why?”: Majoros Dániel, Németh Martin, Szetei Zsombor - 8.b
2. hely: „Winner team”: Bálint Virág, Pruzsinszki Szulita, Scher Ivett – 8.c
3. hely: „Candys”: Csabakerti Kitti (8.c.), Keresztúri Dalma (8.c.) Tatárka Angelina (8.b.)