Kedves Szülők!
A jelenlegi helyzetre való tekintettel a szülői értekezletek, a kisebb osztálytermek helyett, más helyen, tágasabb helyiségekben tartjuk.
Kérjük, hogy különösen figyeljenek a helyszínekre!
Kérjük, hogy családonként csak egy fő érkezzen, védőmaszkban. Csak olyan szülőket fogadhatunk, akik rendelkeznek védettségi igazolással.
Kérjük megértésüket!
Vigyázzunk egymásra.
Hirmann László igazgató
Február 8. (kedd):
1. b osztály:
Tanítók: Szendreiné Solymos Andrea és Gali Enikő
Helyszín: Fsz. 12.
Időpont: 16:30
2. a osztály:
Tanítók: Kuhmann Emese és Maczó Kincső
Helyszín: Erzsébet Aula
Időpont: 16:30
5. b osztály:
Osztályfőnök: Lengyel Emese
Helyszín: Aula
Időpont: 17:00
5. c osztály:
Osztályfőnök: Péliné Szincsok Zsuzsanna
Helyszín: Virág ebédlő
Időpont: 17:00
6. c osztály:
Osztályfőnök: Raska Mónika
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont: 17:00
9. b osztály:
Osztályfőnök: Gombos Tünde
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 9. (szerda):
1. c osztály:
Tanítók: Géczi Beáta és Kérdő Gizella
Helyszín: Erzsébet aula
Időpont: 17:00
4. a osztály:
Tanítók: Buday Vera és Varga Zsoltné
Helyszín: I/26
Időpont: 17:00
4. b osztály:
Tanítók: Kordás - Kovács Beáta és Veszprémi Jenőné
Helyszín: I/27
Időpont: 16:30
11.a osztály:
Osztályfőnök: Friczné Rausch Katalin
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
12.a osztály:
Osztályfőnök: Dora István
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont:
Február 10. (csütörtök):
1. a osztály:
Tanítók: Dittrich Márta és Szalai Nikolett
Helyszín: Fsz. 6.
Időpont: 17:00
3. c osztály:
Tanítók: Kárpáti Beatrix és Macsi Eszter
Helyszín: Fsz. 8.
Időpont: 16:30
5. a osztály:
Osztályfőnök: Boér Boglárka
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
6.b osztály:
Osztályfőnök: Gut Eszter
Helyszín: Virág ebédlő
Időpont: 17:00
12.b osztály:
Osztályfőnök: Schmerczné Kormos Nóra
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont: 17:00
Február 14. (hétfő):
3. a osztály:
Tanítók: Tari Magdolna és Faragó Erzsébet
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont: 17:00
3. b osztály:
Tanítók: Szigeti Zsuzsanna és Dévai Anikó
Helyszín: Erzsébet aula
Időpont: 17:00
9.a osztály:
Osztályfőnök: Kerekesné Pálmai Ágota
Helyszín: Virág ebédlő
Időpont: 17:00
10. a osztály:
Osztályfőnök: Takács Judit
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 15. (kedd):
2. c osztály:
Tanítók: Nagy Hajnal és Széll Beáta
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont: 17:00
6. a osztály:
Osztályfőnök: Virga Mariann
Helyszín: Virág ebédlő
Időpont: 17:00
8. b osztály:
Osztályfőnök: Erdei Norbert
Helyszín: Okosterem
Időpont:
Február 16. (szerda):
7. a osztály:
Osztályfőnök: Lakosa Gyula
Helyszín: Virág Ebédlő
Időpont: 17:00
7. b osztály:
Osztályfőnök: Milán Szabolcs
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 17. (csütörtök):
7. c osztály:
Osztályfőnök: Maierné Debreczeni Kinga
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 21. (hétfő):
2. b osztály:
Tanítók: Györkös Bernadett és Kürtösiné Németh Nikoletta
Helyszín: Erzsébet ebédlő
Időpont: 16:30
8. c osztály:
Osztályfőnök: Deák Krisztina
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 22. (kedd):
11.b osztály:
Osztályfőnök: Sárkány Anna
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 23. (szerda):
10. b osztály:
Osztályfőnök: Ollé Tamás
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00
Február 24. (csütörtök):
4. c osztály:
Tanítók: Márkus Csilla, és Dr. Bódiné Rémiás Tünde
Helyszín: I/23.
Időpont: 16:30
8. a osztály:
Osztályfőnök: Farkasné Balogh Éva
Helyszín: Okosterem
Időpont: 17:00