Szeptember 8. (kedd):

    8.d osztály:

        Osztályfőnök: Péliné Szincsok Zsuzsanna

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: okos terem

 

    5. a osztály:

        Osztályfőnök: Virga Mariann

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: konferencia terem

 

 

Szeptember 9. (szerda):

    9. a osztály:

        Osztályfőnök: Takács Judit

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: okos terem

 

    8.c osztály:

        Osztályfőnök: Szegedi - Vargháné Bednay Györgyi

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: konferencia terem

 

 

Szeptember 10. (csütörtök):

    5.b osztály:

        Osztályfőnök: Gut Eszter

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: nagy aula

 

    8.a osztály:

        Osztályfőnök: Aranyosi Lóránt

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: okos terem

 

    6. a osztály:

        Osztályfőnök: Lakosa Gyula

        Időpont: 17:00

        Helyszín: konferencia terem

 

 

Szeptember 14. (hétfő):

    8. b osztály:

        Osztályfőnök: Gut Mihály

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: nagy aula

 

    7. a osztály:

        Osztályfőnök: Farkasné Balogh Éva

        Időpont: 17:00

        Helyszín: okos terem

 

    7. c osztály:

        Osztályfőnök: Deák Krisztina

        Időpont: 17:00

        Helyszín: konferencia terem

 

    7. b osztály:

        Osztályfőnök: Erdei Norbert

        Időpont: 17:00

        Helyszín: Ebédlő

 

 

Szeptember 15. (kedd):

    11.a osztály:

        Osztályfőnök: Dora István

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: nagy aula

 

    11.b osztály: 

        Osztályfőnök: Schmerczné Kormos Nóra

        Időpont: 17 óra

        Helyszín: okos terem

 

    10.a osztály:

        Osztályfőnök: Friczné Rausch Katalin

        Időpont: 17:00

        Helyszín: konferencia terem

 

 

Szeptember 16. (szerda):

    6. b osztály:

        Osztályfőnök: Milán Szabolcs

        Időpont: 17:00

        Helyszín: nagy aula

 

    9. b osztály:

        Osztályfőnök: Ollé Tamás

        Időpont: 17:00

        Helyszín: okos terem

 

    12. a osztály:

        Osztályfőnök: Gombos Tünde

        Időpont: 17:00

        Helyszín: konferencia terem

 

    12.b osztály:

        Osztályfőnök: Antos Gábor

        Időpont: 17:00

        Helyszín: ebédlő

 

 

Szeptember 17. (csütörtök):

    10.b osztály:

        Osztályfőnök: Sárkány Anna

        Időpont: 17:00

        Helyszín: nagy aula

 

    6. c osztály:

        Osztályfőnök: Maierné Debreczeni Kinga

        Időpont: 17:00

        Helyszín: okos terem 

 

    5. c osztály:

        Osztályfőnök: Raska Mónika

        Időpont: 17:00

        Helyszín: konferencia terem