Katasztrófavédelmi verseny:
IV. helyezettek:
Szilasi Zsófia 8.b
Tóth Dóra 8.b
Szántó Zalán 8.b
Nerada Balázs 8.b
Babits Kupa:
IV. helyezett:
Szántó Zalán ( természettudományok)
VI. helyezett:
Tóth Lívia ( magyar)
XII. helyezett:
Tóth Dóra ( természettudományok)
Felkészítő tanárok:
Antos Gábor, Csernyánszkyné Nagy Tünde, Sárkány Anna, Simonné Svéda Enikő, Várhalmi Márta
Biológia:
Kerületi Herman Ottó biológia verseny:
IV. hely: Erdei Máté 7.c
VI. hely: Szellák Daniella 7.b
VII. hely: Balogh Csenge 7.c
Tanáruk: Maierné Debreczeni Kinga
Földrajz:
Teleki Pál kerületi verseny:
II. helyezett:
Szellák Daniella 7.b
Tanára: Maierné Debreczeni Kinga
Kémia:
XXX. Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny kerületi forduló
III. hely: Vass Viktória Boglárka 7.a
IV. hely: Tóth Dóra 8.b
Tanáruk: Simonné Svéda Enikő
Matematika:
Kerületi verseny:
VI. helyezést ért el:
Takács - Král Dominik 5.c
VI. helyezést ért el:
Karaszi Lilla 5.b
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulóján:
114. helyezést ért el:
Takács - Král Dominik 5.c
160. helyezést ért el:
Kiss Kiara Bodza 5.b
Természetismeret:
Kaán Károly kerületi verseny:
I. helyezett:
Kaszab Nándor 6.c
IV. helyezett:
Fontányi Alexandra 6.c
VI. helyezett:
Dávid Márton 5.a
Tanáruk: Maierné Debreczeni Kinga
Kaán Károly budapesti forduló:
IV. helyezett:
Kaszab Nándor 6.c
Tanára: Maierné Debreczeni Kinga
Bolyai Természettudomyányi csapatverseny:
II. helyezett:
Fontányi Alexandra 6.c
Hangay Luca 6.c
Kaszab Nándor 6.c
Retzer Regina 6.c
Tanáruk: Maierné Debreczeni Kinga
Informatika:
A nem tagozatos iskolák között az alábbi eredményeink lettek:
Kerületi:
IX. helyezett:
Vekerdi Anna 6.c (grafika kategória)
VI. helyezett:
Mező Gábor (komplex I. kategória)
V. helyezett:
Schindler Róbert 7.b (Power Point kategória)
Kiss Kiara 5.b (komplex I. kategória)
Szamkó Máté 7.a (Word kategória)
III. helyezett:
Szántó Zalán 8.b (PowerPoint kategória)
Tóth Dóra 8.b (Word kategória)
Fontányi Alexandra 6.c (grafika kategória)
II. helyezett:
Szadlics Viktória 8.c (Nagygrafika kategória)
Botos Gergő 8.a (Táblázatkezelés kategória)
I. helyezett:
Keszthelyi Balázs 8.a (Nagygrafika kategória)
Szilasi Zsófia 8.b (Táblázatkezelés kategória)
Tanáruk: Milán Szabolcs és Virga Mariann
Verebély László informatika verseny:
Területi:
I. helyezett:
Vályi - Nagy Dóra 8.b
II. helyezett:
Keszthelyi Balázs 8.a
III. helyezett:
Vass Viktória Boglárka 7.a
Tanáruk: Virga Mariann
15. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Kovács Győző
szellemében:
Játékprogramok kategóriában döntőbe jutott:
Botos Gergő 8.a
Farkas Elek 8.a
Tanáruk: Virga Mariann
Logo verseny:
Az évfolyamonkénti eredmények:
5. évfolyam:
1. Holósi Tamás 5.b,
2. Otta Dominik 5.c,
3. Kiss Kiara Bodza 5.b,
Tóthi Márton 5.a.
8. évfolyam:
1. Szántó Zalán 8.b
Az 1. fordulóból az alábbi tanulók dolgozatait küldtük tovább:
Holósi Tamás 5.b, Otta Dominik 5.c,
Szántó Zalán 8.b
Közülük a 2019. március 8-i országos döntőbe bejutott:
Szántó Zalán
Teljesítményükhöz gratulálunk és sikeres 2. fordulót kívánunk.
Felkészítő tanáruk: Lugosi Antalné