Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
 
 
1041 Budapest, Erzsébet u. 69.      OM-azonosító: 034863            
Telefon: 06-1-369-2273 (alsó),  06-1-369-3627 (felső, gimnázium)     Email: info@kig.hu
Közösségeink


 
 
Vezetőség

 

Hirmann László
Beosztás: Igazgató
Tantárgyak: Történelem, Földrajz

Bleicherné Ghira Rita
Beosztás: Igazgatóhelyettes
Tantárgyak: Matematika, Kémia

Gál Csilla
Beosztás: Igazgatóhelyettes
Tantárgyak: Matematika, Kémia, Fizika

Veszprémi Ildikó
Beosztás: Igazgatóhelyettes

 

 
 
Alsós munkaközösség

 

Antal Gáborné Géczi Beáta

    Egyéb információ: 4.d osztályban tanító

 

 

Bagi Anikó

    Egyéb információ: 4.a osztályban tanító

 

 

Bódiné Rémiás Tünde

    Egyéb információ: 3.c osztályban tanító

 

 

Buday Vera

    Egyéb információ: 3.a osztályban tanító

 

 

Csábi Ágnes

    Egyéb információ: 2.a osztályban tanító

 

 

Dévai Anikó

    Egyéb információ: 4.b osztályban tanító

 

 

Dittrich Márta

    Egyéb információ: 4.a osztályban tanító

 

 

Faragó Erzsébet

    Egyéb információ: 1.a osztályban tanító

 

 

Fésüs Sándorné

    Egyéb információ: 4.c osztályban tanító

 

 

Fónyad Judit

    Egyéb információ: 2.c osztályban tanító

 

 

Garamszegi Anett

    Egyéb információ: 1.a osztályban tanító

 

 

Györkös Bernadett

    Egyéb információ: 1.b osztályban tanító

 

 

Kárpáti Beatrix

    Egyéb információ: 4.c osztályban tanító

 

 

Kérdő Gizella

    Egyéb információ: 4.d osztályban tanító

 

 

Kissné Burka Margit

    Egyéb információ: 1.b osztályban tanító

 

 

Kordás - Kovács Beáta

    Egyéb információ: 3.b osztályban tanító

 

 

Kovács Tiborné

    Egyéb információ: 2.c osztályban tanító

 

 

Kuhmann Emese

    Egyéb információ: 3.b osztályban tanító

 

 

Márkus Csilla

    Egyéb információ: 3.c osztályban tanító

 

 

Monori Karina

    Egyéb információ: 2.b osztályban tanító

 

 

Nagy Hajnal

    Egyéb információ: 1.c osztályban tanító

 

 

Szendreiné Solymos Andrea

    Egyéb információ: 4.b osztályban tanító

 

 

Széll Beáta

    Egyéb információ: 1.c osztályban tanító

 

 

Szigeti Zsuzsanna

    Egyéb információ: 2.b osztályban tanító

 

 

Tari Magdolna

    Egyéb információ: 2.a osztályban tanító

 

 

 

 
 
Osztályfőnöki munkaközösség - tanárok


Munkaközösség - vezető:

    Friczné Rausch Katalin

        Osztálya: 11.A

        Tanított tantárgyak: Német nyelv, Történelem

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 11:00-11:45

 

 

A munkaközösség tagjai:

    Antos Gábor

        Osztálya: 9.B

        Tanított tantárgyak: Történelem, Földrajz

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 11:00-11:45

 

 

    Aranyosi Lóránt

        Osztálya: 5.A

        Tanított tantárgyak: Ének - zene, Tánc és dráma

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: csütörtök 10:00 - 10:40

 

 

    Bálintné Kapitor Anita

        Osztálya: 12.B

        Taníott tantárgyak: Matematika, Kémia

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 8:00 - 8:45

 

 

    Boér Boglárka

        Osztálya: 7.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv, Német nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 9:00 - 9:45

 

 

    Csernyánszkyné Nagy Tünde

        Osztálya: 8.B

        Tanított tantárgyak: Matematika, Fizika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 12:50 - 13:35 

 

 

    Deák Krisztina

        Osztálya: 8.C

        Tanított tantárgyak: Történelem, Magyar nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:55 - 12:40 

 

 

    Dora István

        Osztálya: 12.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 8:45 - 9:45

 

 

    Farkasné Balogh Éva

        Osztálya: 8.A

        Tanított tantárgyak: Matematika, Kémia

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 9:50 - 10:40

 

 

    Ghiráné Jónás Erzsébet

        Osztálya: 6.B

        Tanított tantárgyak: Testnevelés

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 11:00 - 11:45

 

 

    Gombos Tünde

        Osztálya: 9.A

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 11:45

 

 

    Gulyás Katalin

        Osztálya: 5.C

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 9:00 - 10:45

 

 

    Gut Eszter

        Osztálya: 6.C

        Tanított tantárgyak: Német nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 9:00  - 9:45

 

 

    Nargang Lajos

        Osztálya: 7.c

        Tanított tantárgyak: Természetismeret, Biológia, Egészségtan, Erkölcstan, Technika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 12:00 - 13:00

 

 

    Ollé Tamás

        Osztálya: 10.B

        Tanított tantárgyak: Informatika, Matematika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: 

 

 

    Péliné Szincsok Zsuzsanna

        Osztálya: 5.D

        Tanított tantárgyak: Rajz Média, Erkölcstan

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 12:45 - 13:30

 

 

    Piczil Enikő

        Osztálya: 10.A

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 12:40

 

 

    Sárkány Anna

        Osztálya: 11.B

        Taníott Tantárgyak: Természetismeret, Biológia, Testnevelés, Egészségtan

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 9:00 - 9:45



 

    Turányi - Simon Krisztina

        Osztálya: 5.B

        Tanított tantárgyak: Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 10:40 - 11:00

 

 

    Várhalmi Márta

        Osztálya: 7.B

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 12:00 - 12:45

 

 

    Virga Mariann

        Osztálya: 6.A

        Tanított tantárgyak: Matematika, Informatika

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 11:00 - 11:45



 

 
 
Humán munkaközösség - tanárok


Munkaközösség - vezető:

Takács Judit

        Tanított tantárgyak: Magyar, Történelem

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  

        Egyéb információk: kedd 9:55 - 10:40




A munkaközösség tagjai:

 

Antos Gábor

        Tanított tantárgyak: Történelem, Földrajz

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 11:00 - 11:45

        Egyéb információk: 

 

Aranyosi Lóránt

        Tanított tantárgyak: Ének - zene, Tánc és dárma

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: csütörtök 10:00 - 10:40

        Egyéb információk: 5.A osztályfőnöke

 

 

Baranyák Csaba

        Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 12:50 - 13:35

        Egyéb információk:

 

 

Bencze Bernadett

        Tanított tantárgyak: Német nyelv, történelem

        Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 9:55 - 10:40 

        Egyéb információk:

 

 

Deák Krisztina

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, Történelem

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:55 - 12:40

    Egyéb információk: 8.C osztályfőnöke

 

 

Friczné Rausch Katalin

    Tanított tantárgyak: Német nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: osztályfőnöki munkaközösség vezető

 

 

Gombos Tünde

    Tanított tantárgyak: Magyar, Orosz

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

Gulyás Katalin

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő  9:00 - 10:45

    Egyéb információk: 5.C osztályfőnöke

 

 

Kallai Klára

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 

 

 

Laczkó Andrea

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, történelem

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 9:55 - 10:40

    Egyéb információk:

 

 

Lozsekné Tuza Márta

    Tanított tantárgyak: Rajz

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 8:00 - 8:45

    Egyéb információk:

 

 

Örményiné Farkas Andrea

    Tanított tantárgyak:Könyvtárhasználat (informatika tantárgy keretén belül)

    Egyéb információk: Magyar nyelv és irodalom szakos általános és középiskolai tanár

 

 

Péliné Szincsok Zsuzsanna

    Tanított tantárgyak: Rajz, Média, Erkölcstan

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 12:45 - 13:30

    Egyéb információ: 5.d osztályfőnöke

 

 

Szabadszállási Nagy Hajnalka

    Tanított tantárgyak: Német nyelv, Történelem

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  

    Egyéb információk: 

 

 

Takács Judit

    Tanított tantárgyak: Történelem, Német nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 9:55 - 10:40

    Egyéb információk: 

 

 

Várhalmi Márta

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 12:00 - 12:45

    Egyéb információk: 7.B osztályfőnöke


 

 
 
Idegen nyelvi munkaközösség - tanárok


Munkaközösség - vezető:

 

Kerekesné Pálmai Ágota

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: péntek 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

A munkaközösség tagjai:

 

Boér Boglárka

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 7.A osztályfőnöke

 

 

Bögös Réka

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 11:00 - 11:45

    Egyéb információk:

 

 

Dora István

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 8:45 - 9:45

    Egyéb információk: 12.A osztályfőnöke

 

 

Friczné Rausch Katalin

    Tanított tantárgyak: Német nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: osztályfőnöki munkaközösség vezető

 

 

Gombos Tünde

    Tanított tantárgyak: Magyar nyelv és irodalom

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

Gut Eszter

    Tanított tantárgyak: Német nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szeda 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 6.c osztályfőnöke

 

 

Kisné Zámbó Éva

    Tanított tantárgyak: Testnevelés, Német

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  csütörtök 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 

 

 

Piczil Enikő

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: hétfő 11:00 - 12:45

    Egyéb információk: 10.A osztályfőnöke

 

 

Szabadszállási Nagy Hajnalka

    Tanított tantárgyak: Német nyelv, Történelem

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: 

    Egyéb információk: 

 

 

Szentiványi – Szeles Beáta

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 8:00 - 9:00

    Egyéb információk: 

 

 

Turányi – Simon Krisztina

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 10:40 - 11:00

    Egyéb információk: 5.B osztályfőnöke

 

 

Várhalmi Márta

    Tanított tantárgyak: Angol nyelv, Magyar nyelv és irodalom

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  péntek 12:00 - 13:00

    Egyéb információk: 7.B osztályfőnöke


 

 
 
Reál munkaközösség - tanárok


Munkaközösség - vezető:

 

Farkasné Balogh Éva

    Tanított tantárgyak: Matematika, Kémia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 9:50 - 10:40

    Egyéb információk: 8.a osztályfőnöke

 

 

A munkaközösség tagjai:

 

Bálintné Kapitor Anita

    Taníott tantárgyak: Matematika, Kémia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  szerda 8:00 - 8:45

    Egyéb információk: 12.B osztályfőnöke

 

 

Csernyánszkyné Nagy Tünde

    Taníott tantárgyak: Matematika, Fizika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 12:50 - 13:35

    Egyéb információk: 8.B osztályfőnöke

 

 

Csatlósné Miklós Anna

    Tanított tantárgyak: Földrajz, Biológia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  csütörtök 11:00 - 11:45

    Egyéb információk:

 

 

Gut Mihály

    Tanított Tantárgyak: Technika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

Harmatiné Kamocsai Anikó

    Tanított Tantárgyak: Matematika, Fizika, Informatika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  péntek 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

Katona András

    Tanított tantárgyak: Biológia, Kémia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  

    Egyéb információk:

 

 

Nargang Lajos

    Tanított tantárgyak: Természetismeret, Erkölcstan, Biológia, Földrajz

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: kedd 12:00 - 13:00

    Egyéb információk: 7.C osztályfőnöke

 

 

Ollé Tamás

    Tanított tantárgyak: Informatika, Matematika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  péntek 9:55 - 10:40

    Egyéb információk: 10.B osztályfőnöke

 

 

Schmerczné Kormos Nóra

    Tanított tantárgyak: Fizika, Matematika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára: szerda 8:00 - 8:45

    Egyéb információk:

 

 

Sárkány Anna

    Taníott Tantárgyak: Testnevelés, Természetismeret, Biológia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 11.B osztályfőnöke

 

 

Szegedi – Vargháné Bednay Györgyi

    Tanított tantárgyak: Matematika, Fizika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 9:55 - 10:40

    Egyéb információk:

 

 

Virga Mariann

    Tanított tantárgyak: Informatika, Matematika

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  péntek 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 6.A osztályfőnöke



 

 
 
Testnevelési munkaközösség - tanárok


Munkaközösség - vezető:

 

Lakosa Gyula

    Tanított tantárgyak: Testnevelés

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 

 

 

A munkaközösség tagjai:

 

Erdei Norbert

    Tanított tantárgyak: Testnevelés, Biológia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 11:55 - 12:40

    Egyéb információk: 

 

 

Ghiráné Jónás Erzsébet

    Tanított tantárgyak: Testnevelés

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  kedd 11:00 - 11:45

    Egyéb információk: 6.B osztályfőnöke

 

 

Kisné Zámbó Éva

    Tanított tantárgyak: Testnevelés, Német

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  csütörtök 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 

 

 

Sárkány Anna

    Taníott Tantárgyak: Testnevelés, Természetismeret, Biológia

    Időpont kérés lehetősége fogadóórára:  hétfő 9:00 - 9:45

    Egyéb információk: 11.B osztályfőnöke

 

 
 
Iskolai tevékenységet segítők

 

Gyermekvédelmi felelős:

    Kende Zsuzsanna

 

Védőnő:

    Móga Mónika

 

Iskolapszichológus:

    Lázárné Radics Bernadett

 

Fejlesztőpedagógus:

    Lovretity Laura

 

Irodai munkatársak:

    Horváthné Csorba Andrea

    Kissné Temesvári Marianna

    Szász Attiláné /Mikita Beáta/

    Vargyas Andrea

 

Laboráns:

    Petyovszki Ádám

 

Rendszergazda:

    Veszprémi Gábor

 

 

 

 
 
Osztályképek a kezdetektől

 

Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium /2013-

    Alsó Tagozat                 Felső Tagozat                Gimnázium

 

 

Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium /2000 - 2013/

    Alsó Tagozat                 Felső Tagozat                Gimnázium

 

 

Károlyi Általános Iskola /1995 - 2000/

    Alsó Tagozat                Felső Tagozat

 

 

Virág Utca /1986 - 2000/

    Alsó Tagozat                Felső Tagozat

 

 

Erzsébet Utca /1991 - 1995/

    Alsó Tagozat                Felső Tagozat

 

 

Ilku Pál Utca /1983 - 1991/

    Alsó Tagozat                Felső Tagozat

 

 

 
 
Tanulók névsora
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Bejelentkezés