Menü Bezárás

„Játsszunk informatikát – számítógépes (tan)órák”

„Játsszunk informatikát – számítógépes (tan)órák”, valamint
„Kis grafikus programozó” szakkörök indulnak

A 2025/26-os tanévben ismét meghirdetjük a 2-4. osztályos alsós tagozatos diákok számára az önköltséges számítástechnika – informatika és programozói szakköröket.

A foglalkozások célja: a számítógép kezelése, értő programhasználat.
Mindezen ismereteket játékos keretek között, meglévő ismereteiket kihasználva, egymást segítve, sokszor a mai követelményeknek megfelelően csoportmunkában sajátítják el és gyakorolják.

A programok a délelőtti tanórákhoz is kapcsolódnak – figyelembe véve, éppen mit tanulnak magyarból, matematikából.
3-4. évfolyamon kapcsolódunk az új „Digitális kultúra” tantárgyhoz.

A tanfolyamok díja: 8.000 Ft/ félév (füzettel együtt!) – 45 perces foglalkozásokkal, félévenként 14 alkalommal (azaz egy-egy foglalkozás mindössze 1 gombóc fagyiba kerül.)

Kérjük, hogy minél előbb, de legkésőbb 2025. szeptember 25-ig küldjék vissza a jelentkezési lapot!

A csoportok összeállítását és a pontos időbeosztást csak a jelentkezések után tudjuk összeállítani – figyelembe véve a gyerekek egyéb elfoglaltságait. A szakkörök várhatóan a szeptember 29-ével kezdődő héten indulnak.

 

Szeretettel várok minden érdeklődőt, régi és új diákot:

Lugosi Márta néni

 

Letölthetők:        tanf_info_es_jel_2025-C.pdf

Plakát: tanf_info_2025-plakát.pdf